Menü
Sepet

Baby Shower

Baby Shower Konseptli Parti Malzemeleri ve Süsleri

Baby Shower partiler özellikle son zamanlarda hamile kadınların bebeklerinin gelişini kutlamak amacıyla verdiği partilerden birisidir. Bu partilerde dostlar ile bir araya gelinerek, çeşitli dekoratif ürünlerle beraber kutlanmaktadır.

Baby shower partilerde dizayn ve kullanılan aksesuarlar bebeğe yönelik olmaktadır. Genellikle bebeğin cinsiyetine göre seçilen kutlama süslerinde farklı konseptler de uygulanmaktadır. Konseptleri uygularken resim, logo ya da bebeğin isimleri tercih edilir. Yalnızca cinsiyete yönelik konseptlerde renk belirlemesi yapılmaz. Kategoride yer alan ürünler arasından farklı çeşitlerdeki parti süs ve eşyalarını zevke göre de seçebilirsiniz.

BABY SHOWER PARTİLERDE TERCİH EDİLEN ÜRÜNLER

Baby shower partilerde tercih edilen ürünler genellikle setler halinde sunulmaktadır. Set halinde kullanılan parti malzemeleri sayesinde daha uyumlu bir konsept yakalamak mümkündür. Yalnızca set olarak değil aynı zamanda kullanacağınız ürünleri parça parça da alabilirsiniz.

Baby shower partilerinde en fazla balon ve parti süsleri tercih edilmektedir. Süsler üzerinde ise farklı desenler mevcuttur. Erkek ya da kız bebek cinsiyetlerini yansıtan bu süslerin dışında patik, ördek, oyuncak gibi farklı resimler de bulabilirsiniz. Dilediğiniz ürünü ya da ürün setlerini sipariş vererek, mükemmel bir baby shower parti kutlaması hazırlayabilirsiniz.

Ürünlerden renkli bir ortam yaratmak isterseniz de farklı baby shower balonlarını bir arada kullanarak, mutfak malzemesinden oda süslemesine kadar ürünü bir arada bulabilirsiniz.

BABY SHOWER PARTİ SÜSLERİNDE EKONOMİK SET İÇERİKLERİ

Baby shower Ürünlerden renkli bir ortam yaratmak isterseniz de farklı baby shower balonlarını bir arada kullanarak, mutfak malzemesinden oda süslemesine kadar ürünü bir arada bulabilirsiniz.Kaliteli ürün yelpazesi ve uygun Fiyatları ile PARTİFENERİ hizmetinizde.
Marka: Parti Feneri Model: ŞFFBLN
Paket içeriğinde 10 adet vardır.Şişirilmeden kargoya verilir.Helyuma uyumludur.Şeffaf karışık balonlarımız 12'inç'dir.Şi..
9,44TL
Vergiler Hariç:8,00TL
Marka: Parti Feneri Model: PSTG
Ürün Açıklaması:Paket içerisinde 1 adet bulunur.Ürün Ebatı: En 12cm Boy 14cm'dir.Ürün kutulu olarak size gelir.Pleksiden..
12,39TL
Vergiler Hariç:10,50TL
Ayaklı Balon Standı 7 Çubuklu
En İyiler En Sevilen Kategoriler
Marka: Parti Feneri Model: Parti Feneri
Balon Standı 7 li set Balon standı içeriği 7 adet çubuk 1 adet altlık 7 adet balon takma aparatı. Balon standını ister..
16,28TL
Vergiler Hariç:13,80TL
Balon Zincir Yapma Aparatı 5 Metre 100 Balonluk
En İyiler En Sevilen Kategoriler
Marka: Parti Feneri Model: Parti Feneri
Balon zincir yapma aparatı 5 metre boyu olup 100 balonlukdur. Şişirilmiş balonları bağladıktan sonra balon zincirindeki..
8,85TL
Vergiler Hariç:7,50TL
Marka: Parti Feneri Model: Parti Feneri
Şeffaf Renkli Latex Balon   Doğum günleri ve Partilerinize renk katacak şeffaf Latex balonlarımızın bir paket..
8,26TL
Vergiler Hariç:7,00TL
Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)