Menü
Sepet

Yıldız Folyo Balon

 

Yıldız Şeklindeki Folyo Balonlar Partifeneri.com’da!

Folyo balon modelleri, parlak ve renkli görünüşleri ile genç ve yaşlı herkesin dikkatini çeker. Sarıdan mora, yeşilden kırmızıya, siyahtan beyaza renk renk pek çok modeli bulunur. Ancak içlerinden biri, neredeyse her türlü kutlama ve partinin gözdesidir. Yıldız folyo balon modeli, bu çeşit balonlar arasında en sık karşılaşılandır. Bunun pek çok sebebi olmasının yanında, güzel şekli ile hem çocukların hem de yetişkinlerin dikkatini çekmesidir.

Folyo balon yıldız modeli için pek çok seçenek bulunur. Bu çeşit bolluğunun sebebi, yıldız figürünün cinsiyet belirtici bir özelliği olmamasıdır. Hem erken hem de kız çocukları tarafından sevilen bir model olması sebebiyle neredeyse her tür partide kullanılır. Doğum günlerinden baby showerlara, bekarlığa vedalardan hoş geldin partilerine pek çok kutlamada yer alır. Ayrıca yetişkinlerin de sevdiği bu balonlar, terfi, nişan, söz, kız isteme, düğün gibi birçok etkinlikte de tercih edilir. Kırmızı, mavi, gümüş renkli yıldız folyo balon çeşitleri ile mekanlar ışık saçmaya başlar. 

Uygun Fiyat ve Hızlı Kargo Avantajıyla Folyo Balonları Online Satın Alın!

Folyo balon modelleri, diğer balonlara göre daha kaliteli ve uzun ömürlüdür. Gaz ile doldurulmaları sebebi ile uzun süre şişik durumda kalırlar. Ayrıca folyo kauçuk ve plastik gibi malzemelerden daha kaygan olduğundan daha zor patlar. Bu sebeple, uzun ömürlü balon arayanlar için birebirdir. Yıldız folyo balon fiyat aralığı tıpkı diğer folyo balonlarda olduğu gibi değerlere sahiptir. Plastik balonlara karşı sahip oldukları üstünlük sebebiyle fiyatlarında da farklılık görmek mümkündür. Büyüklük, renk ve desen gibi unsurlar bu balonların fiyatlarının belirlenmesinde etkilidir. Siz de bir kutlama veya parti planlıyorsanız bu balonlardan tercih edebilirsiniz. İster şık, ister eğlenceli, ister resmi bir parti yapacak olun; Partifeneri.com'da ihtiyacınıza, bütçenize ve zevkinize uygun balonlar bulmanız mümkündür.

Marka: Parti Feneri Model: PartiFeneri
Yıldız Şekilli Altın folyo Balon   Pakette 1 adet vardır. Şişirilmeden gönderim oluyor.  Helyum uygundu..
10,62TL
Vergiler Hariç:9,00TL
Marka: Parti Feneri Model: PartiFeneri
Yıldız Şekilli Gümüş folyo Balon Pakette 1 adet vardır.  Şişirilmeden gönderim oluyor.  Helyuma uyg..
10,62TL
Vergiler Hariç:9,00TL
Marka: Parti Feneri Model: PartiFeneri
 Folyo Balon Folyo balon çeşitleri burada. Folyo balonlarımız şişirilmeden gönderilmektedir. Folyo b..
10,62TL
Vergiler Hariç:9,00TL
Marka: Parti Feneri Model: PartiFeneri
 Yıldız Şekilli Lila Renkli Folyo Balon  Folyo balonlar doğum günlerinin, evlilik tekliflerinin, d..
10,62TL
Vergiler Hariç:9,00TL
Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)